Потрібна консультація?

▷ Послуги БТІ | Будівельний паспорт | Детальний план території

Технічний паспорт на будь-який об'єкт нерухомості (житловий будинок, квартиру, гараж, нежитлові будівлі, громадські та промислові будівлі)

Технічний паспорт - документ, складається на основі матеріалів технічної інвентаризації об'єкта нерухомого майна, містить основні відомості про нього (місцезнаходження (адреса), склад, технічні характеристики, план та опис об'єкта, ім'я / найменування власника / замовника, відомості про право власності на об'єкт нерухомого майна, відомості про суб'єкта господарювання, який виготовив технічний паспорт і т.д.) і видається замовникові.

Будівельний паспорт

Будівельний паспорт - це документ, що дає забудовнику всі підстави для виконання будівельних робіт, без його наявності забудовник не має права починати роботи. Будівельний паспорт складається з двох частин: текстової та графічної, в яких позначається комплекс будівельних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального житлового (в т.ч. дачного, садового) будинку не вище 2-х поверхів (без урахування мансарди), площею до 500 м2, а також - господарських будівель, елементів благоустрою та озеленення.

Детальний план території

Детальний план території уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток території, він визначає: принципи планувально-просторової організації забудови; червоні лінії і лінії регулювання забудови; функціональне призначення, режим та параметри забудови одного або декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами; містобудівні умови і обмеження (у разі відсутності плану зонування території) або уточнення містобудівних умов і обмежень згідно з планом зонування території; потреба в підприємствах і організаціях з обслуговування населення, місце їх розташування; доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови; черговість та обсяги інженерної підготовки території.

Графічні матеріали

Графічні матеріали розробляються з метою показати прив'язку будівлі до існуючої забудови, системи обслуговування, інженерних комунікацій, транспортної системи та благоустрою з дотриманням діючих нормативних документів.

Отримати консультацію щодо вартості робіт

У чому наші переваги

Якість послуг

Наші кваліфіковані фахівці працюють швидко і ефективно, тому, звертаючись до нас ви максимально економите свій час, гроші і нерви

Відкритість

Перед тим як приступити до роботи ми обговорюємо умови і побажання безпосередньо із замовником, після чого укладаємо договір, в якому вказуємо вартість послуг, термін виконання та результат, який отримає наш клієнт

Швидкий результат

Професіоналізм співробітників і комплексний підхід до всіх питань, дозволяє досягти ефективного результату в найкоротші терміни

Відгуки про нашу роботу

Оксана Стріжук

Дуже відповідальні і юридично підковані співробітники, все виконують в термін, в кращому вигляді і за помірну плату. Приємно співпрацювати, дуже рекомендую, буду звертатися ще.

Олег Костенко

Працюють чесні і порядні люди, доводять навіть складні справи до кінця !!!!!

Виталій Говоруха

Надійні і комунікативні хлопці. Замовляли послуги з іншого міста за рекомендацією інших клієнтів. Рекламні по передоплаті послуги були виконані в повному обсязі і в повній відповідності з усіма домовленостями. Рекомендую!

Не знайшли потрібну послугу? Ми відповімо на всі ваші запитання!

Контакти:

Кривий Ріг

пр.Гагаріна, 62 домоф. 21"В
Пн-Пт з 9:00 до 17:00

(068) 874-56-75

(056) 443-03-78

Київ

вул.Антоновича, 3Б
Пн-Пт з 9:00 до 18:00

(067) 278-58-97