Потрібна консультація?

▷ Топографічна зйомка | Винос меж в натурі | Будівельна геодезія

Топографічна зйомка 1: 500, 1: 2000

На сьогодні, грамотно виконана топографічна зйомка 1: 500 знадобиться на старті будь-якого будівництва, а також при землевпорядних роботах. Власникам індивідуальних ділянок, вишукування необхідно: при складанні проекту газифікації, електрифікації; для отримання технічних умов; підготовки до підключення централізованого водопостачання / каналізації. Згідно з нормами, топографічна зйомка 1: 500, 1: 2000, являє собою детальну план-карту місцевості. У документі відображена існуюча ситуація і нанесені всі будівлі і споруди, підземні та надземні комунікаційні мережі, розташовані на ділянці. Також, на кресленні вказують: всі дерева і насадження; водні об'єкти, під'їзди і дороги; відзначають перепади висот. Всі ці дані надзвичайно важливі для проведення будівництва нового об'єкта нерухомості, реконструкційних робіт, підведення комунікацій.

Винос координат земельної ділянки в натурі

Встановлення меж земельних ділянок на місцевості - це перенесення межі земельної ділянки на місцевість згідно координат земельної ділянки. Наші геодезисти якісно виконають для Вас винос меж земельних ділянок на місцевості, які необхідні в разі: виникнення суперечок між сусідами; установки забору; придбанні земельної ділянки на підставі договору купівлі - продажу, обміну, дарування; поділу чи об'єднання земельної ділянки; якщо документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку було видано без встановлення і закріплення на місцевості меж ділянки; у потенційного покупця (орендаря) земельної ділянки, межі якої не встановлено, або виникають сумніви в правильності їх виносу продавцем.

Будівельна геодезія

Геодезія є однією з головних частин в складі будівельних робіт. Геодезичні роботи необхідні з перших днів земляних робіт - зняти шар грунту, розробити котлован, вивезти грунт і правильно розрахувати всі обсяги даних робіт. Так само геодезія при будівництві проводить: прив'язку об'єкта до системи висот і координат, точне визначення площі і периметра, винос в натуру основних осей споруджуваного об'єкта, створення опорної планово-висотної геодезичної мережі. Наша компанія здійснює повний супровід геодезичних робіт при будівництві і готова виконати: всі види розбивочних робіт; виконавчу зйомку, ретельно стежачи за неприпустимістю розбіжностей з проектом будівництва; спостереження за деформацією і зсувами, складаючи технічний висновок про стан і прогнозах зсувів.

Отримати консультацію щодо вартості робіт

У чому наші переваги

Якість послуг

Наші кваліфіковані фахівці працюють швидко і ефективно, тому, звертаючись до нас ви максимально економите свій час, гроші і нерви

Відкритість

Перед тим як приступити до роботи ми обговорюємо умови і побажання безпосередньо із замовником, після чого укладаємо договір, в якому вказуємо вартість послуг, термін виконання та результат, який отримає наш клієнт

Швидкий результат

Професіоналізм співробітників і комплексний підхід до всіх питань, дозволяє досягти ефективного результату в найкоротші терміни

Відгуки про нашу роботу

Оксана Стріжук

Дуже відповідальні і юридично підковані співробітники, все виконують в термін, в кращому вигляді і за помірну плату. Приємно співпрацювати, дуже рекомендую, буду звертатися ще.

Олег Костенко

Працюють чесні і порядні люди, доводять навіть складні справи до кінця !!!!!

Виталій Говоруха

Надійні і комунікативні хлопці. Замовляли послуги з іншого міста за рекомендацією інших клієнтів. Рекламні по передоплаті послуги були виконані в повному обсязі і в повній відповідності з усіма домовленостями. Рекомендую!

Не знайшли потрібну послугу? Ми відповімо на всі ваші запитання!

Контакти:

Кривий Ріг

пр.Гагаріна, 62 домоф. 21"В
Пн-Пт з 9:00 до 17:00

(068) 874-56-75

(056) 443-03-78

Київ

вул.Антоновича, 3Б
Пн-Пт з 9:00 до 18:00

(067) 278-58-97