Потрібна консультація?

▷ Приватизація землі | Проект відведення | Зміна цільового призначення

Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

Технічна документація, розробляється у випадках, коли Ваша земельна ділянка, на який є правовстановлючий документ (державний акт на право власності, договір оренди, дарування чи купівлі-продажу) відсутня в публічній кадастровій карті України, або якщо Ви володієте житловим будинком, а земельна ділянка не сформована належним чином. Така технічна документація розробляється без дозволу органу місцевого самоврядування. У разі якщо потрібно приватизація, то після реєстрації ділянки в кадастр, технічну документацію необхідну затвердити в сільській, селищній або міській раді.

Проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у власність, або оренду)

Проекти землеустрою щодо відведення земелі розробляються тільки на новосформовані земельні ділянки. Важливо знати: фізичні особи можуть отримати ділянки у власність тільки відповідно до норм безоплатної приватизації (ст. 121 ЗКУ), а юридичні особи - в оренду, під зареєстрованим майном. Якщо нерухомість на ділянці відсутня, або не зареєстрована, така земельна ділянка юридична особа має право отримати тільки на підставі аукціону (ст. 134 ЗКУ).

Технічна документація із землеустрою щодо поділу (або об'єднання) земельних ділянок

Технічна документація із землеустрою щодо поділу (або об'єднання) земельних ділянок розробляється у випадках, коли Ви з сусідом по будинку володієте однією земельною ділянкою і плануєте виділити свої частки в окремі частки, щоб у кожного були свої документи на землю; або Ваші відносини з сусідом зайшли в глухий кут і Ви звернулися в суд для поділу спільного майна; або Ви володієте комерційною нерухомістю, користуєтеся земельною ділянкою на правах оренди і плануєте продати частину нерухомості (або придбати). Розділити можливо тільки сформовану земельну ділянку, на який у Вас є державний акт, договір оренди або інший правовстановлюючий документ.

Проекти землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

Проекти землеустрою щодо зміни цільового призначення, розробляються на вже сформовані земельні ділянки. Переконатися в цьому можна на публічній кадастровій карті. Головним критерієм для розробки проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок для містобудівних потреб є відповідність майбутнього цільового призначення містобудівної документації (детального плану території або плану зонування).

Технічна документація по встановленню сервітуту (суборенди) на земельну ділянку

Іноді земельні ділянки мають незручне розташування, через що неможливо прокладка комунікацій, відсутній зручний під'їзд на ділянку і т.п. Вихід із такої ситуації - використання сусідніх ділянок на праві земельного сервітуту або суборенди. Завдяки цьому праву у власника з'являється можливість платного чи безкоштовного використання чужою земельною ділянкою. Земельний сервітут може бути, як постійним (довічним), так і встановленим на певний термін (5, 10, 50 років). Наявність земельного сервітуту не позбавляє права власності власника земельної ділянки. Крім того, немає ніяких обмежень на користування і розпорядження ним.

Отримати консультацію щодо вартості робіт

У чому наші переваги

Якість послуг

Наші кваліфіковані фахівці працюють швидко і ефективно, тому, звертаючись до нас ви максимально економите свій час, гроші і нерви

Відкритість

Перед тим як приступити до роботи ми обговорюємо умови і побажання безпосередньо із замовником, після чого укладаємо договір, в якому вказуємо вартість послуг, термін виконання та результат, який отримає наш клієнт

Швидкий результат

Професіоналізм співробітників і комплексний підхід до всіх питань, дозволяє досягти ефективного результату в найкоротші терміни

Відгуки про нашу роботу

Оксана Стріжук

Дуже відповідальні і юридично підковані співробітники, все виконують в термін, в кращому вигляді і за помірну плату. Приємно співпрацювати, дуже рекомендую, буду звертатися ще.

Олег Костенко

Працюють чесні і порядні люди, доводять навіть складні справи до кінця !!!!!

Виталій Говоруха

Надійні і комунікативні хлопці. Замовляли послуги з іншого міста за рекомендацією інших клієнтів. Рекламні по передоплаті послуги були виконані в повному обсязі і в повній відповідності з усіма домовленостями. Рекомендую!

Не знайшли потрібну послугу? Ми відповімо на всі ваші запитання!

Контакти:

Кривий Ріг

пр.Гагаріна, 62 домоф. 21"В
Пн-Пт з 9:00 до 17:00

(068) 874-56-75

(056) 443-03-78

Київ

вул.Антоновича, 3Б
Пн-Пт з 9:00 до 18:00

(067) 278-58-97