Потрібна консультація?

▷ Узаконення по будівельній амністії | Дозвіл на будівництво будинку | Введення в експлуатацію

Узаконення нерухомості по "будівельній амністії"

Будівельна амністія поширюється на будівлі та споруди, а також сільськогосподарські будівлі, які були побудовані з 5 серпня 1992 по 9 квітня 2015 року, площею до 300 кв.м. Відповідно до Закону України № 2363-VIII від 22.03.2018, всі власники земельних ділянок, звернувшись до Держархбудінспекції в 10-денний термін, можуть узаконити свої споруди. Головна умова: земля повинна бути оформлена з кадастровим номером (приватизована або повинен бути діючий договір оренди земельної ділянки) та цільове призначення земельної ділянки має бути: «Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», «для ведення садівництва »або« для дачного будівництва ».

Переведення дачного будинку в житловий

Для переведення дачного або садового будинку в житловий будинок, власник, або уповноважена ним особа (далі - власник) подає до виконавчого органу сільської (селищної, міської) ради, а в разі, коли в сільській раді виконавчий орган не створено, - сільському голові ( далі - Уповноважений орган) заяву до якої додаються: копія документа про право власності на дачний або садовий будинок, завірена в установленому порядку; письмову згоду співвласників (при наявності) на переклад такого будинку в житловий; звіт про проведення технічного огляду дачного або садового будинку з укладенням в його відповідність державним будівельним нормам. За результатами розгляду заяви та доданих до неї документів Уповноважений орган протягом місяця з дня їх надходження приймає рішення про переведення дачного або садового будинку в житловий будинок або про відмову.

Отримання дозволу на будівництво житлового будинку (СС1)

Для отримання дозволу будівельних робіт слід звертатися до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю, якщо планується будувати об'єкт (п.1 ч.1 ст.34 Закону № 3038): який за класом наслідків (відповідальності) відноситься до об'єктів з незначними наслідками (СС1 ); будівництво якого здійснюється на підставі будівельного паспорта і який не вимагає отримання відповідного дозволу. До класу з незначними наслідками (СС1) можуть бути віднесені об'єкти, характеристики яких не перевищують такі показники: рівень можливої ​​небезпеки для здоров'я і життя людей, які постійно буде знаходитися на об'єкті, - 50 осіб.

Введення в експлуатацію та отримання права власності на об'єкт нерухомості

Для початку процедури введення в експлуатацію спочатку необхідно замовити технічний паспорт БТІ. Далі слід отримати поштову адресу на новий об'єкт. Якщо відсутня поштова адреса в документах на земельну ділянку, необхідно присвоїти нову поштову адресу, для цього необхідно звернутися в органи місцевого самоврядування або правління садового товариства. На підставі технічного паспорта, заповнюється декларація про введення об'єкта в експлуатацію та подається в ДАБК. Далі на підставі інформації з ДАБК, що ваша декларація зареєстрована в єдиному реєстрі, слід подати документи на державну реєстрацію права власності найближчим ЦНАП або нотаріусу.

Продовження / переукладання договорів оренди на земельну ділянку

Орендар зобов'язаний звернутися до орендодавця з заявою про поновлення договору оренди. Дійсно, Цивільний Кодекс України містить таку норму: «Наймач, який має намір скористатися переважним правом на укладення договору найму на новий строк, зобов'язаний повідомити про це наймодавцеві до закінчення терміну договору найму у строк, встановлений договором, якщо ж він не встановлений договором». Юристи нашої компанії допоможуть Вам шивдко пройти цей етап і продовжити / переукласти договір оренди земельної ділянки на новий термін.

Отримати консультацію щодо вартості робіт

У чому наші переваги

Якість послуг

Наші кваліфіковані фахівці працюють швидко і ефективно, тому, звертаючись до нас ви максимально економите свій час, гроші і нерви

Відкритість

Перед тим як приступити до роботи ми обговорюємо умови і побажання безпосередньо із замовником, після чого укладаємо договір, в якому вказуємо вартість послуг, термін виконання та результат, який отримає наш клієнт

Швидкий результат

Професіоналізм співробітників і комплексний підхід до всіх питань, дозволяє досягти ефективного результату в найкоротші терміни

Відгуки про нашу роботу

Оксана Стріжук

Дуже відповідальні і юридично підковані співробітники, все виконують в термін, в кращому вигляді і за помірну плату. Приємно співпрацювати, дуже рекомендую, буду звертатися ще.

Олег Костенко

Працюють чесні і порядні люди, доводять навіть складні справи до кінця !!!!!

Виталій Говоруха

Надійні і комунікативні хлопці. Замовляли послуги з іншого міста за рекомендацією інших клієнтів. Рекламні по передоплаті послуги були виконані в повному обсязі і в повній відповідності з усіма домовленостями. Рекомендую!

Не знайшли потрібну послугу? Ми відповімо на всі ваші запитання!

Контакти:

Кривий Ріг

пр.Гагаріна, 62 домоф. 21"В
Пн-Пт з 9:00 до 17:00

(068) 874-56-75

(056) 443-03-78

Київ

вул.Антоновича, 3Б
Пн-Пт з 9:00 до 18:00

(067) 278-58-97